WĘDZARNIA ELEKTRYCZNA ALWI DIGITAL ECO

Wędzarnia elektryczna Alwi Digital Eco 80L jest nowością na rynku, jednak opiera się na sprawdzonych przez lata elementach. Miedzy innymi sercem urządzenia jest sprawdzony, cieszący się bardzo dobrą opinią na rynku generator dymu marki Thermowind.  

Alwi

Znana z niezawodności

Generator Thermowind znany jest z niezawodności, płynnej pracy i optymalnej ilości generowanego dymu przy użyciu taniego i popularnego paliwa jakim są zrębki wędzarnicze. Ten model wędzarni łączy w sobie najlepsze elementy gwarantujące wysoką jakość wyrobów przy bardzo wygodnej obsłudze. Dzięki tej elektrycznej wędzarni możesz cieszyć się powtarzalnym efektem wędzenia bez niespodzianek a sterownik cyfrowy pozwala na ustawienie bardzo dokładnie czasu grzania, wędzenia jak i temperatury, a Twoja praca może ograniczyć się do uruchomienia, zaprogramowania wędzarni a po ustalonym czasie otrzymasz gotowe zdrowe i smaczne wędzonki.

Ograniczona oferta

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną cenę. Pośpiesz się, oferta wygasa za:

2 999,00zł
2 699,00zł

Wędzarnia elektryczna Alwi

Zdrowo i smacznie

Jest to urządzenie zdecydowanie dla każdego. Prostota obsługi oraz wysoka jakość wykonania wędzarnii elektrycznej Alwi sprawia, że jest to produkt idealny do tworzenia wykwintnych potraw które z pewnością zaspokoją nie jedno podniebienie, a także barwnie ozdobią stół podczas zjazdów rodzinnych, czy innych tego typu okazji. Aromat wydobywany z dań onieśmieli nawet tych, którzy do tej pory nie gustowali w wędzonym jedzeniu. Bez chemii i konserwantów - po prostu zdrowo i smacznie!

Znajdź nas

Adres

32-650 Kęty,
ul. Adama Mickiewicza 80

Dane kontaktowe

Email: detal@marema.pl  
Telefon: +48 577 588 079